Ponožky na kolo Kolo je Láska - černá

349 Kč
288 Kč bez DPH
Kolo je láska
Nové
Co takhle si ještě udělat radost
Skladem > 5 ks
Předpokládaný termín doručení ve čtvrtek 24. 9.
Nakupte ještě za 1 590 Kč a získejte dopravu zdarma Doprava zdarma od 1 590 Kč

Popis a parametry

Naše srdcovky, s nápisem, který mluví za vše. 

 

Vyrobeno s láskou v České republice.

Základní parametry
Barva černá
Značka Kolo je láska

Kolo je láska je česká cyklistická značka, kterou jsem založila v roce 2020 z jediného důvodu a to, že Kolo je láska :) Myšlenkou je spojit komunitu lidí, pro které je kolo láska, stejně jako pro mě. A to nejen pro to, že ti dává svobodu, pocit štěstí, ale protože díky kolu vzniká spoustu přátelství, ale i lásek. A pro toto vše vnímáme kolo jako srdeční záležitost. Ať už jsi zrovna na kole, nebo mimo něj, chceme ukázat, že kolo je pro nás láska. A tak vznikl tento brand, který je tu pro tebe a pro nás. 

Možná už víš, že naše cyklistické ponožky vyrábíme v Česku a možná ti to říkáme až teď. A i když se nám nepodařilo vyrábět vše u nás v Česku (kvůli extrémně vysokým nákladům na ušíti triček, mikin), víme, že jsme našli firmy, které stojí za udržitelným způsobem výroby, pečují o své zaměstnance a kvalitu materiálu. A my jsme rádi, že tuto kvalitu oceňujete a píšete nám, že materiál oblečení je top. Proto to děláme a děkujeme hlavně tobě, že tu jsi s námi a že to můžeme dělat pro vás, pro tebe. 


Mohlo by se ti líbit

Dámský dlouhý cyklistický dres Kolo je láska Quack me if you can - růžová Dámský dlouhý cyklistický dres Kolo je láska Quack me if you can - růžová
Limitovaná edice

Dámský dlouhý cyklistický dres Kolo je láska Quack me if you can - růžová

2 290 Kč
Skladem
U vás ve čtvrtek 24. 9.
S M L

Dámský cyklistický dres Kolo je láska vol.2

1 990 Kč
Skladem
U vás ve čtvrtek 24. 9.
S M L

Tričko Kolo je láska Only Fast Cycling Club Oversize - černá

990 Kč
Skladem
U vás ve čtvrtek 24. 9.
Pánský cyklistický dres Kolo je láska Sketch Dámský dlouhý cyklistický dres Kolo je láska Quack me if you can - růžová
Nové

Pánský cyklistický dres Kolo je láska Sketch

2 090 Kč
Skladem
U vás ve čtvrtek 24. 9.

Káva Kolo je láska Cyklozmrd - 250g, zrnková káva

269 Kč
2 týdny
U vás v pátek 9. 10.
Pánský cyklistický dres Kolo je láska Quack me if you can - růžová Dámský dlouhý cyklistický dres Kolo je láska Quack me if you can - růžová
Limitovaná edice

Pánský cyklistický dres Kolo je láska Quack me if you can - růžová

1 990 Kč
Skladem
U vás ve čtvrtek 24. 9.
Dámský cyklistický dres Kolo je láska Sketch Dámský dlouhý cyklistický dres Kolo je láska Quack me if you can - růžová
Nové

Dámský cyklistický dres Kolo je láska Sketch

2 090 Kč
5-6 týdnů
Dětský cyklistický dres Kolo je láska Quack me if you can - černý Dámský dlouhý cyklistický dres Kolo je láska Quack me if you can - růžová
Dětské Limitovaná edice

Dětský cyklistický dres Kolo je láska Quack me if you can - černý

1 190 Kč
Skladem
U vás ve čtvrtek 24. 9.